zakupy w usa

Przelicznik walut

z dnia 01 stycznia 1970
 
Wartość: Waluta:
3.207 PLN Polska
0.732 EUR Unia Europ.
1 USD USA
18.015 CZK Czechy
5.474 HRK Chorwacja
31.462 RUB Rosja
0.639 GBP Wlk. Brytania
Pokaż pozostałe

Usługi

Profesjonalna obsługa magazynowa i dostawy zakupów z USA na cały świat

 

Głównie skupiamy się na obsłudze magazynowej powierzonych nam towarów w magazynach na terenie Stanów Zjednoczonych. Klienci otrzymują od nas bezpłatnie przestrzeń magazynową tak zwany BOX z numerem oraz fizycznym adresem zlokalizowanym w USA.  

magazynowanie usa

Stając się posiadaczem powierzchni magazynowej i adresu skrzynki BOX, możesz bez problemu dokonywać zakupów online na terenie Stanów Zjednoczonych z dostawą do magazynu. Teraz żaden sklep lub firma nie może odmówić ci wysyłki. KurierUS jest również doskonałym rozwiązaniem dla firm lub osób indywidualnych mieszkających w U.S.
 
Nasze usługi pozwalają zarządzać towarami bez konieczności posiadania własnego magazynu. System WebMag pozwala na przyjmowanie towarów wysyłanych pod numer BOX, pogląd zawartości, przepakowanie, rozpakowanie, konsolidację towarów i przesyłek do jednego zlecenia, obsługę dokumentów oraz wiele innych czynności wymaganych przy magazynowaniu towarów. Przy pomocy komputera jesteś w stanie błyskawicznie zlecić wysyłkę swoich towarów w każde miejsce na świecie. 
 
Nasza firma posiada dogodne opcje dostaw lokalnych oraz międzynarodowych gdzie o kosztach wysyłki decyduje użytkownik. Po opłaceniu kosztów dostawy za pośrednictwem systemu płatności PayPal bądź kartą płatniczą, twoje towary zostają przekazane do dostawy, którą możesz monitorować online za pośrednictwem systemu monitorowania przesyłek.
 
Każdy towar w magazynie może być na twoje zlecenie sfotografowany, przepakowany, rozpakowany, dodatkowo zabezpieczony, specjalnie oznaczony, pozbawiony dokumentów zakupu, etykiet, metek, cen, zapakowany w opakowanie ozdobne itp. W każdej chwili może zobaczyć jaki jest status obsługi twoich towarów.
 
Jak działa KurierUS ? - paczka z USA oraz miejsce magazynowe prosto i szybko

 

Po zarejestrowaniu się na naszej stronie, każdy użytkownik otrzymuje unikatowy numer BOX  z prywatnym amerykańskim adresem, by wszystkie wysyłane na ten adres towary mogły być przekierowane do zbiorczego  magazynu towarów.
 

przesyłki międzynarodowe

 
Po potwierdzeniu rejestracji możesz odrazu robić zakupy w sklepach internetowych na terenie Stanów Zjednoczonych, posługując się otrzymanym adresem jako adresem wysyłkowym (Shipping Address). Od tej chwili wszystkie przesyłki będziesz odbierał w swojej skrzynce w magazynie KurierUS.
 
Kiedy towar lub przesyłka dotrze do skrzynki, rejestrowana jest w systemie WebMag i trafia na listę towarów w twoim magazynie online, wówczas automatycznie wysyłana jest korespondencja na twój email z informacją potwierdzającą dodanie towarów do Twojego magazynu. Towary lub przesyłki znajdujące się w twoim magazynie możesz w każdej chwili skonsolidować do jednego zlecenia wysyłki, lub wysyłać pojedynczo do siebie, do swoich klientów lub do dowolnej lokalizacji na świecie, wybierając z listy najdogodniejszą opcję dostawy wyliczoną przez system na podstawie wagi.
 
Po dokonaniu zapłaty za wybraną opcję dostawy, twoje paczki zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Będąc naszym klientem, nie musisz wychodzić z domu aby zrobić zakupy w USA. Korzystaj z promocji amerykańskich sklepów i dobrej jakości towarów, kupuj, magazynuj i wysyłaj. Jesteśmy do Twoich usług a współpraca z nami jest bez granic.

 

 Nasze usługi 

 

Nasz serwis cieszy się niezmiernym powodzeniem wśród klientów indywidualnych, sprzedawców portali aukcyjnych oraz właścicieli sklepów internetowych. Zapewniamy naszym klientom dostęp do systemu WebMag co daje możliwość magazynowania towarów oraz prowadzenie działalności handlowej bez konieczności wychodzenia z domu.

 

przesyłki międzynarodowe

Klienci indywidualni

Możesz zrobić zakupy w dowolnym sklepie internetowym lub portalu aukcyjnym ( np: eBay ) nawet jeśli sprzedający wysyła towary wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Sprzedawcy serwisu Allegro

Możesz zwiększyć swój asortyment o towary zakupione w U.S. Wysyłamy towary do Ciebie lub bezpośrednio do Twojego klienta. 

 

Właściciele sklepów

Dokonujesz zakupów w sklepach internetowych lub hurtowniach w USA, przesyłasz je do nas a my na twoje zlecenie wysyłamy je do Ciebie lub Twojego klienta. 

 

Osoby mieszkające w USA

Możesz zrobić zakupy online przesłać je bezpośrednio do nas a my wyślemy je do Twoich krewnych w Polsce.

Ponadto posiadamy opcje dostaw które nie są dostępne w innych Stanach Ameryki, wysyłając towary za naszym pośrednictwem, nasi klienci oszczędzają duże pieniądze poprzez konsolidację paczek i niskie koszty usług prywatnych firm kurierskich z którymi współpracujemy.

 

Nasze usługi cieszą powodzeniem także wśród sklepów posiadających nadwyżki magazynowe. Wynajęcie dodatkowego magazynu przez sklep to ogromne koszty magazynowania, koszty pracowników i zobowiązujące kontrakty. Korzystanie z magazynów KurierUS nie wymaga kontraktu, zatrudniania pracowników i płacenia za całą powierzchnię magazynową. Pobieramy tylko niewielkie opłaty naliczane od wagi towaru i tylko w okresie magazynowania a obsługa magazynowa jest bezpłatna z wyjątkiem usług szczególnych których koszty można znaleźć na stronie cennik

 

zakupy online
Współpracujemy z wieloma sieciami sklepów prowadzących sprzedaż na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w Europie a także z wieloma sklepami oraz firmami handlowymi w Polsce. Będąc naszym klientem z dostępem do WebMag, możesz prowadzić swoją działalność handlową bez wychodzenia z domu lub firmy oraz bez konieczności wynajmowania magazynu. KurierUS daje ci niesamowite narzędzie pracy, bez względu na to czy mieszkasz w Ameryce, Europie, Azji czy na innym kontynencie. Wykorzystaj to i ciesz się tą możliwością jaką ci dajemy. Z nami oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze ponieważ nie pobieramy prowizji za wysyłkę Twojej paczki.
 
 
 

Przelicznik masy

Masa: Jednostka:
3.207 kg - kilogram
1 g - gram
1 lb - funt
16 oz - uncja
Pokaż pozostałe

Informacje On-line

Przesyłki Międzynarodowe

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

 

1. Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line.
2. Magazynowanie towarów i zakupów.
3. Adres skrzynki pocztowej w USA.
4. Rejestracja przesyłek w magazynie.
5. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu zakupów do skrzynki.
6. Bezpłatna konsolidacja przesyłek (pakowanie, adresowanie).
7. Bezpłatne nadanie paczek (wypełnienie formularzy                                  wysyłkowych i celnych).
8. Bezpieczną kartę płatniczą Visa, MasterCard, American Express.

    oraz wiele innych usług

    NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn online

 

 

 

OBLICZ KOSZT PRZESYŁKI Z USA

 


 

Waga:
Jednostka: Funt Kilogram
Kraj:

 

 

 

 

Obliczanie kosztów przesyłki z USA

        

HomeSSL
Copyright © KurierUS