zakupy w usa

Przelicznik walut

z dnia 01 stycznia 1970
 
Wartość: Waluta:
3.207 PLN Polska
0.732 EUR Unia Europ.
1 USD USA
18.015 CZK Czechy
5.474 HRK Chorwacja
31.462 RUB Rosja
0.639 GBP Wlk. Brytania
Pokaż pozostałe

Zakupy w USA

kupuj w usa

Zakupy w USA dla Każdego

 

W obecnych czasach Internet daje nam nieograniczone możliwości nie tylko dla rozrywki, lecz również pozwala zarabiać duże pieniądze.

 

W jednej chwili możesz wybrać się na zakupy w odległy koniec świata by korzystać z wielkich wyprzedaży promocyjnych jakie między innymi oferuje rynek amerykański i jednocześnie jeden z największych na świecie.

 

Na naszej stronie znajdziesz katalog popularnych i sprawdzonych amerykańskich sieci sklepów oraz indywidualnych sprzedawców którzy akceptują płatności dokonywane z terenu Europy. Gdyby jednak któryś ze sklepów nie akceptował płatności europejską kartą, zawsze możesz skorzystać z naszej oferty Kart Kredytowych i samodzielnie ją zakupić. Oferowane przez nas Karty Kredytowe akceptowane są w całej Ameryce ponieważ posiadają lokalny adres rozliczeniowy rejestrowany na Twoje imię i nazwisko.

 

 

Ponadto, oferujemy pomoc w zakupach osobom które z jakiegoś powodu nie są w stanie przeprowadzić transakcji lub krótko mówiąc, nie mają odwagi aby zrobić zakupy w USA. Wystarczy przesłać nam link do strony z wyszukanym produktem a my załatwimy resztę. Koszt pośrednictwa w zakupach wynosi 5% od wartości zamówienia, lecz nie mniej jak $20. Pamiętaj, dokonując samodzielnie zakupów, nie płacisz nam żadnych prowizji, jedynie płacisz lokalny koszt wysyłki swoich paczek. Dodatkowo otrzymujesz od nas bezpłatną obsługę magazynową oraz darmowe magazynowanie do 30 dni na każdą nową przesyłkę, takiej korzystnej dla siebie oferty nie znajdziesz nigdzie. Jednocześnie na pewno nasunie ci się pytanie, „Na czym oni zarabiają?” Odpowiedź jest prosta i nie jest żadną tajemnicą, zarabiamy na dodatkowych usługach płatnych oraz otrzymujemy wynagrodzenia od sponsorów, czyli firm oraz sklepów które polecamy.

 

 

Jeżeli to tej pory Ameryka była dla Ciebie niedostępna, to teraz z nami możesz to zmienić i zakupić to co nie jest dostępne lub nie jest tanie w Twoim kraju.

 

Z nami możesz również zarabiać, kupując w promocyjnych cenach markowe produkty by móc sprzedawać je w swoim kraju. Korzystając z naszego serwisu, koszty przesłania zakupionych towarów naprawdę są bardzo niskie, ponieważ konsolidując kilka paczek do jednej wysyłki, koszt przypadający na jeden zakupiony produkt wynosi kilka centów. Dla przykładu: wysyłka paczki zawierającej 10 sztuk spodni + 10 sztuk koszul + 10 par skarpet + 10 par butów + 10 sztuk okularów słonecznych, kosztuje $18.35 co po podzieleniu przez ilość sztuk towarów wynosi $0.37, czyli 37 centów to jest około 1,18 zł, więc pomyśl ile możesz zarobić sprzedając w Polsce sprowadzone towary z USA

 

 

Przelicznik masy

Masa: Jednostka:
3.207 kg - kilogram
1 g - gram
1 lb - funt
16 oz - uncja
Pokaż pozostałe

Informacje On-line

Przesyłki Międzynarodowe

Spójrz, jak wiele daje Ci serwis KurierUS

 

1. Magazyn towarów i przesyłek WebMag On-line.
2. Magazynowanie towarów i zakupów.
3. Adres skrzynki pocztowej w USA.
4. Rejestracja przesyłek w magazynie.
5. Bezpłatne powiadomienia o przybyciu zakupów do skrzynki.
6. Bezpłatna konsolidacja przesyłek (pakowanie, adresowanie).
7. Bezpłatne nadanie paczek (wypełnienie formularzy                                  wysyłkowych i celnych).
8. Bezpieczną kartę płatniczą Visa, MasterCard, American Express.

    oraz wiele innych usług

    NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI OD ZAKUPÓW !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatny magazyn online

 

 

 

OBLICZ KOSZT PRZESYŁKI Z USA

 


 

Waga:
Jednostka: Funt Kilogram
Kraj:

 

 

 

 

Obliczanie kosztów przesyłki z USA

        

HomeSSL
Copyright © KurierUS